Jak wylot, to tylko z lotniska Pyrzowice

PyrzowiceObecnie podróżowanie ze Śląska jest komfortowe i szybkie. Mamy bowiem do dyspozycji nowoczesny port lotniczy. Dzięki niemu świat stoi przed nami otworem. Bez trudu można zaplanować dalszą podróż. Wybierając się na przykład do rodziny za granicą warto zrobić zakupy w strefie bezcłowej. Zakupi się tam atrakcyjne podarki w jakże rozsądnej cenie. Bliscy z pewnością będą zachwyceni. Rezerwacja biletów jest możliwa przez internet jak i osobiście. Warto śledzić stronę lotniska w sieci, aby natrafić na jakieś atrakcyjne promocje lotów. Nie ma sensu męczyć się w przepełnionym autokarze, którym podróż w bardziej odległe miejsca może trwać nawet ponad dobę. To istna katorga, a już tym bardziej z małymi dziećmi, którym przecież trudno jest usiedzieć spokojnie na miejscu.
Wyprawa samochodem także nie jest dobrym pomysłem w przypadku dalszych tras. Po pierwsze bardzo się on zużywa i niszczy podczas takich wypraw. Kolejna sprawa to liczne czyhające na drodze niebezpieczeństwa. Łatwo o kolizję czy wypadek. Tym bardziej jeżeli człowiek jest rozkojarzony i zmęczony z powodu wielogodzinnej jazdy. Lepiej pozostawić swój samochód na takim parkingu jak ten i cieszyć się komfortem podróży samolotem. Nie też potrzeby dalekiego targania bagażu (czytaj o przewozie bagażu samolotem).

Szkoda nerwów na stanie w korkach

Zatłoczone ulice, skwar lub śnieg. Wszystko to daje się we znaki podczas dłuższych podróży autem. Dlatego szczerze namawiamy tych, którzy jeszcze nigdy nie lecieli samolotem, aby wreszcie się przełamali. Potem już trudno im będzie sobie wyobrazić wybór innego środka transportu. Można zacząć od krótszych, bawet krajowych tras. Aby po prostu zobaczyć jak to jest. Warto oswoić z lataniem także swoje dzieci, aby móc wspólnie podróżować właśnie w ten sposób. Jeżeli jednak wszyscy wybierzecie się w podróż lepiej nie pozostawiać samochodu pod blokiem czy w pobliżu domu. Najważniejsze aby ktoś miał na niego oko. Taki pozostawiony bez nadzoru samochód to łakomy kąsek dla złodziei, których niestety nie brakuje.

Dobre miejsce dla Twojego auta

Strzeżony parking, to najlepsze miejsce w jakim możesz pozostawić swój pojazd na dłuższy czas. Jeżeli wylatujesz z Katowic, w pobliżu portu znajduje się naprawdę bezpieczny i nowoczesny parking. Do dyspozycji klientów Lotnisko Katowice-Pyrzowice Parking EDAM przygotował wiaty i garaże. Całego obiektu strzegą strażnicy, dodatkowo na posesji znajdują się także psy. Zatem nigdzie Twoje auto nie będzie tak bezpieczne. Stąd do portu lotniczego masz zaledwie kilka minut, odległość do pokonania to tylko kilkaset metrów. Z parkingu prowadzi utwardzona i oświetlona droga, więc przeniesienie walizek będzie proste i szybkie. Nie ryzykuj utraty samochodu pozostawiając go w przypadkowym miejscu. Auta, które nie są użytkowane nawet przez kilka dni mogą szybko przyciągnąć uwagę złodziei. Żal byłoby stracić pojazd z powodu swojej niefrasobliwości. Opłaty za parking nie są wygórowane, zatem warto je ponieść i cieszyć się po prostu podróżą.