Lotniskowe strefy bezcłowe

cloLotniskowe strefy bezcłowe to punkt w którym zakupy lubią robić zarówno kobiety, jak i mężczyźni.
Fenomen tych miejsc jest zaskakujący. Tu butelka wody mineralnej może osiągnąć wielokrotność ceny butelki wody kupowanej poza strefą. Zaś dobre, markowe perfumy czy torebki skórzane można kupić po okazyjnych cenach…

Co najchętniej kupują podróżni w lotniskowych strefach bezcłowych?
Z całą pewnością do artykułów takich należą znane, cenione marki perfum, czy kosmetyków.
Dużym wzięciem cieszą się wszelkiego rodzaju alkohole, wśród nich te z najwyższej półki, które częstokroć dla przeciętnego człowieka są gatunkami zupełnie nieznanymi…
Chętnie jako podróżni na zakupach sięgamy po biżuterię, czy wszelkiego rodzaju akcesoria modnych projektantów. Duże wzięcie mają też wyroby tytoniowe.

Poza wspomnianymi powyżej towarami, sklepy w lotniskowych strefach bezcłowych posiadają w ofercie także słodycze, chętnie kupowane przez dorosłych zarówno dla siebie, jak i na osłodę własnego życia i własnej podróży.
Na większości lotnisk zlokalizowanych w rozmaitych częściach świata, popularnością cieszą się też sklepy w których można zaopatrzyć się w produkty regionalne. W przypadku polskich stref bezcłowych, są to głównie sękacze, miody, grzyby suszone, a także … kiełbasy i rozmaite wędliny.

Dodatkowo strefy bezcłowe na wielu lotniskach kuszą swoich klientów olbrzymimi obniżkami. Wówczas zakupy w sklepach, to prawdziwa gratka dla łowców okazji, z których można wyjść z pełnymi torbami i wciąż pełnym portfelem.

Wyjazd integracyjny Brazylia i inne egzotyczne kierunki. Sprawdź!